top of page
Pohled ze zadu konečný.jpg

O projektu

Nový projekt dvojdomů Pod Okrouhlím se nachází na kraji města s výhledem do přírody. Avšak město je i tak jen pár minut chůze.  Domy jsou tak ideálem pro rodinné bydlení, které nabízí dostatek místa pro každého kdo chce cítit přírodu za zády a občanskou vybavenost na pár minut chůze od domova. Velikost 5kk poskytne prostor pro vaše děti, práci, koníčky i Vaše prarodiče. Všichni tak budete mít soukromí, protože část domu se dát bez úprav využívat jako samostatná jednotka. Tím zaručuje pohodové bydlení i pro více generací.  Výhody menšího města oceníte pro Vaše děti i pro Vás osobně. Bezpečí a pěší vzdálenost obchodů, úřadů, sportovišť to vše můžete ve Voticích očekávat!

pohled z prava ok.jpg
STRANA DŮM 1.jpg
Dopřejte si prostor bydlení a ryzí přírody
dům ze spodu s pozadím.jpg

Standardy 

Domy jsou postavené z kvalitních pálených cihel, které mají velmi dobré tepelné vlastnosti. Dům bude dále zateplen 20cm izolací. To zajistí že dům bude v energetické náročnosti budov kategorie C.

 

Při předání bude dům připraven k nastěhovaní.  Položené budou podlahy, dlažby, obklady, sanitární zařízení, vnitřní dveře a to vše v nadstandartním provedení. 

Detailní popis použitých standardů ke stažení 

hansgrohe-focus-single-lever-basin-fitting-100-with-pop-up-waste-set--hg-31607000_1.jpg
Hliníkové-obložky-REHAU-2-840x560.jpg

Okna 

Hlavní okno hliníkový HS portál 

další výplně plastové s trojsklem v antracitové barvě

Millcreek-Boathouse-MEL02628.jpg

Dveře a podlahy 

V domě naleznete bílé lakované dveře bez falcu, dubové a vynylové podlahy.

s_betonico_sede_03.jpg

Obklady a dlažby

Oklady a dlažby od firmy Rako v jemných tónech  

alince logo .png

Autory projektu Dvojdomy Pod Okrouhlím je atelier

ALINČE ARCHITEKTI 

https://www.alincearchitekti.cz/

Projektovou dokumentaci a dohled stavby zajišťuje LUKÁŠ PRŮCHA

foto (3).jpg

Investor

Působíme na trhu více jak 25 let v oblasti dopravy a prodeje sypkých materiálů z vlastních uhelných skladů, do kterých přepravujeme vlastní dopravou materiály z dolů. Za tuto dobu jsme získali spoustu zkušeností a mnoho spokojených zákazníků z celé ČR a zahraničí.  V neposlední řadě jsme se vrhli na výstavbu a zvelebovaní města Votice kde naše projekty především realizujeme.  Věnujeme se výstavbě inženýrských sítí, rodinných domů, ale celkové městské infrastruktury Votice. 

Nik_006 (1).jpg

 

 

 

Nikol Ryantová 

Věnuje se realitnímu trhu již několik let. V tomto projektu se na ni můžete obrátit se všemi dotazy a na které Vám ráda odpoví a dá další informace. Stará se exkluzivně o prodej, zajištění smluvní dokumentace a pomoci při zajištění financování. 

Těším se na viděnou ve Voticích

Prodejce

Kontaktujte nás ještě dnes 

bottom of page